Contact

 

Direct contact

Fijn dat u contact opneemt met ASWA-Welzijn. Wij zijn u graag van dienst!

Telefonisch

U kunt ons telefonisch bereiken op maandag t/m vrijdag van 8:30 uur tot 16:30 uur op telefoonnummer 0596 – 62 33 15 en via e-mail: info@aswa-welzijn.nl 

Locatie- en bezoekadres

ASWA-Welzijn
Burgemeester Klauckelaan 16
9902 KZ Appingedam

Postbus 81
9900 AB Appingedam

0596 – 62 33 15
info@aswa-welzijn.nl 

 

Contactpersonen

Nynke Walstra, Directeur
n.walstra@aswa-welzijn.nl

Fenny van der Velde, Financiën en P&O
f.vdvelde@aswa-welzijn.nl

Jan Snoek, Sociaal werker
j.snoek@aswa-welzijn.nl

Peronne Burggraaf, Sociaal werker
p.burggraaf@aswa-welzijn.nl

Engelina Eissens, Sociaal werker
e.eissens@aswa-welzijn.nl

Jan Schuur, Sociaal werker
j.schuur@aswa-welzijn.nl

Filiz Tunç, Sociaal werker
f.tunc@aswa-welzijn.nl

Annet Topelen, Sociaal werker
a.topelen@aswa-welzijn.nl

Ferdi Uuldriks, Jongerenwerker
f.a.uuldriks@aswa-welzijn.nl

Reinder Senneker, Facilitair medewerkers
beheer@aswa-welzijn.nl

Repro
repro@aswa-welzijn.nl

Dagelijks bestuur
bestuur@aswa-welzijn.nl

Servicepunt
osp@aswa-welzijn.nl
0596 – 626792

Willy Koops, Systeembeheer en ICT
w.koops@aswa-welzijn.nl

Contactformulier